Produkce

Kde vyrábíme kousky, které nosíte?

 

Kodaň 

Produkty, které jsou vyrobeny v Dánsku v Kodani, jsou vyrobeny a navrženy v té nejmenší a nejskromnější dílně(pokoji). A to v dílně zakladatelky značky LNKrules - Eleny. Stále spousta produktů, které na eshopu zakoupíte, prochází právě rukama Eleny, která na své řemeslo nedá dopustit a dělá ho pro vás s maximalní pečlivostí. 

Proč si vybrala pro dočasný život právě Dánsko a nepracuje pro vás z ČR? Je velice důležité sbírat inspiraci tam, kde je vám dobře a kde máte co obdivovat. Lidé tady jsou módou nadšeni a jejich přístup jak k módě samotné, tak přístup k životnímu prostředí je jedinečný. 

 

Česká Skalice 

Vše začalo v roce 2015, kdy si majitelka dílny Lucie z malého pronajatého obchůdku v Praze krok za krokem vybudovala dílnu velikých rozměrů! Dílnu tak časem přesunula do východních Čech do města Česká Skalice, kde v budově bývalého starého mlýna k dnešnímu dni pracuje přes dvacet švadlen. S jistotou můžeme říct, že své řemeslo Lucie dělá s láskou jak nejlépe umí. 

 

 

České Švýcarsko

Rodinná firma, která s úctou a respektem navazuje na práci předků již přes 160 let. 

Kvalitu požadují nejen od svých zaměstnanců, ale také od prověřených a dlouholetých partnerů. Lidé, kteří pro vás tyto produkty vyrábějí jsou houžavnatí, tvoříví, pracovití a schopní. Moc dobře ví, že je důležité používat a sledovat nejnovější moderní technologiie, ale také nezapomínají na kvalitní i pečelivou ruční práci. 

 

Všechny produkty, které vám nabízíme vyrábíme tak, aby vydržely co nejdéle. 

Pokud však chcete svému kousku dopřát co nejdelší životnost, doporučujeme dodržovat námi doporučené rady. 


Ujistěte se, že nosíte správnou velikost a materiál se tak úměrně nenapíná! 

Pamatujte, že krajkové prádlo můžete velice lehce zadrhnout o šperky, které nosíte! 

Perte vždy podle příslušných pokynů uvedených u produktu a na našem eshopu!

Nikdy nepoužívejte bubnovou sušičku! 

 

Pamatujte, správnou údržbou můžete zvýšit životnost vašeho produktu!